Programe Forum - Welcome
Kur gratë flasin për seksin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kur gratë flasin për seksin

Shko poshtë

Kur gratë flasin për seksin Empty Kur gratë flasin për seksin

Mesazh nga Master prej Sat Dec 10, 2011 11:32 am

Kur gratë flasin për seksin F.1201002225557_m
Gratë shpesh i komentojnë ndërmjet tye përjetimet e veta dashurore dhe ia besojnë njëra-tjetrës dëshirat. Megjithatë, psikologët thonë se kjo pastaj bëhet e gjithnjohur...
Kur zotërinjtë dhe zonjat nxjerrin publikisht, të themi ashtu, të gjitha imtësitë e jetës së tyre intime, duke mos i zgjedhur fjalët, atëherë ky është vetërrëfim i hapur.

Është fjala për gratë që janë të kënaqura me vetveten, të lumtura, që bëjnë pikërisht një jetë të tillë në rrethin familjar. Ato nuk janë aspak avangarde, ashtu siç duket në shikim të parë, ato janë vetëm feministet. Ato gra sikur paralajmërojnë një lloj matriarkati seksual.

Gratë, të cilat në thelb nuk janë të lira, do t'ua përshkruajnë mikeve të tyre përjetimet dashurore, duke mos i zgjedhur fjalët, duke u përpjekur madje të bëhen sa më origjinale. Sipas mendimit të ekspertëve, është fjala këtu për një konformizëm dhe narcisoizëm të pastër dhe për personalitetet që synojnë të jenë të afërt me gjininë e kundërt.

Kategorisë tjetër i përkasin gratë që janë të afta ta zbukurojnë dhe ta shndërrojnë në romantikë madje dhe përjetimin më të rëndomtë dashuror. Përdorimi vetëm fjalë të bukura dhe i japin kësaj një rëndësi të madhe. Këto janë ato gra që gjithnjë udhëheqin lojën e dashurisë dhe gjithnjë janë subjekte aktive, që nuk e pranojnë kurrsesi rolin pasiv. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur gratë flasin për seksin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur gratë flasin për seksin Empty Re: Kur gratë flasin për seksin

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 12:36 pm

hahahha teme e bukur komplimente
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi