Programe Forum - Welcome
Të moshuarit e dëshirojnë seksin më shumë se 30-vjeçarët People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Të moshuarit e dëshirojnë seksin më shumë se 30-vjeçarët

Shko poshtë

Të moshuarit e dëshirojnë seksin më shumë se 30-vjeçarët Empty Të moshuarit e dëshirojnë seksin më shumë se 30-vjeçarët

Mesazh nga Master prej Fri Dec 16, 2011 12:37 pm

Të moshuarit e dëshirojnë seksin më shumë se 30-vjeçarët F.1212005630659_m
Meshkujt dhe femrat në të pesëdhjetat e dëshirojnë seksin më shumë se sa njerëzit në të tridhjetat. Një anketim ka nxjerrë në pah se pas kopshtit dhe ushqimit, marrëdhënia seksuale vjen në rend të tretë te njerëzit në të pesëdhjetat. Ndërsa te 18 për qind e tyre, seksi ishte në vend të parë.
Nga ana tjetër, njerëzit në të tridhjetat më së shumti dëshirojnë të shëtisin, të hanë dhe të shikojnë televizor. Besoni ose jo, te ky grup seksi zinte vendin e dhjetë në listën e aktiviteteve të dëshiruara.

Marrëdhënia seksuale është një kënaqësi e veçantë në momentet e vështira ekonomike, ndërsa njerëzit e konsiderojnë si të shkëlqyer edhe për mbajtjen e formës.

“Njerëzit të cilët kanë mbi 50 vjet dhe dëshirojnë ta mbajnë figurën e mirë, duhet të ushtrojnë së paku tri herë në javë, ndërsa seksi edhe ashtu është i dëshiruar. Mendimet se janë të moshuar për seks janë qesharake. Të gjithë njerëzit mbi 50 vjet duhet të kenë jetë të rregullt seksuale”, pohojnë ekspertët. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të moshuarit e dëshirojnë seksin më shumë se 30-vjeçarët Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi