Programe Forum - Welcome
Armë universale kundër tumoreve? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Armë universale kundër tumoreve?

Shko poshtë

Armë universale kundër tumoreve? Empty Armë universale kundër tumoreve?

Mesazh nga Master prej Thu Jun 30, 2011 8:43 pm

Armë universale kundër tumoreve? Cancer_med

Shkencëtarët britanikë thonë se një ilaç kundër kancerit të gjirit mund të shndërrohet në një armë universale kundër tumoreve. Ata kanë zbuluar një mënyrë për të bërë një lloj të pilule për kancerin e gjirit, të efektshëm kundër kancerëve të tjera.

Zbulimet mund të çojnë në një ilaç të ri që mund të tkurrë shumë- ose ndoshta edhe të gjithë- tipet e tumoreve. Përveç kësaj efektet anësore si lodhja dhe të përzierit do të jenë në nivele minimale. Ilaçi i përket grupit PARP inhibitor. /albeu.com/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi