Programe Forum - Welcome
GEZUA KRISHTLINDJEN People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


GEZUA KRISHTLINDJEN

Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 23, 2011 9:31 pm

JU UROJ TE GJITHEVE GEZUAR GEZUAR GEZUAR DHE NJE VIT TE SUKSESSHEM PER TE GJITHE Pilti Pilti Pilti Pilti Pilti Pilti gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar


GEZUA KRISHTLINDJEN Rmjllujpg
GEZUA KRISHTLINDJEN 2uz7cp0GEZUA KRISHTLINDJEN 2uz7cp0GEZUA KRISHTLINDJEN 2hwhe1_thjpgGEZUA KRISHTLINDJEN 2uz7cp0GEZUA KRISHTLINDJEN 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty Re: GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga Master prej Fri Dec 23, 2011 9:55 pm

Gezuar te gjitheve


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUA KRISHTLINDJEN Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty Re: GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Dec 24, 2011 3:10 am

***** GEZUAR ***** miqqqqqqqq ! ! ! ! :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty Re: GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 24, 2011 11:16 am

***gezuar te gjitheve dhe nje vit sa me te mbare..**


GEZUA KRISHTLINDJEN Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty Re: GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga erlind.f.l prej Tue Dec 27, 2011 4:54 pm

gezuar vitin e ri 2012 te gjithve ne veqanti njeres qe e kom ne zemer
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty Re: GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 7:14 am

gezuar krishlindjet.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUA KRISHTLINDJEN Empty Re: GEZUA KRISHTLINDJEN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi