Programe Forum - Welcome
Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 30, 2011 2:11 pm

diskutim shoqeror rreth kesaj teme..mos i merrni gjerat shume personale..sepse thjesht nje teme eshte..


Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 30, 2011 2:20 pm

sipas mendimit tim sepse e don shume...dhe une si femer i them <3 time se ai eshte gjithcka per mu e gjithe kjeta ime...


Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Master prej Fri Dec 30, 2011 4:12 pm

Nje mashtrim me shum Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 31, 2011 1:14 pm

pse nje mashtrim???


Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jan 06, 2012 12:50 am

sepse e dashuron...!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 09, 2012 5:19 pm

D3lux shkruajti:Nje mashtrim me shum Razz

pajtohem me ket mendim
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Master prej Mon Jan 09, 2012 5:56 pm

sikur ta dija "Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Jan 18, 2012 7:01 am

e dijeee tii ee.. pse dhe ti mashtron kshtu ?? Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Master prej Wed Jan 18, 2012 7:15 am

sepse jan shum mashtruse


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:01 pm

Per ta bere per vete,,, gjenjeshter.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:46 pm

sepse e don me te vertete ndoshta.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga KITTY prej Tue Mar 27, 2012 12:20 pm

pse qe kur kane filluar te thone cunat kshu llafesh trupi? Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Master prej Tue Mar 27, 2012 6:27 pm

Pse se dije ti Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu?? Empty Re: Tema:"Pse nje djale i thote femres se ti JE GJITHCKA per mu??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi