Programe Forum - Welcome
GEZUAR VITIN E RI 2012!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 31, 2011 1:17 pm

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2012...fat dhe lumturi kudo ne jete..qofte ky nje vit same i lumtur per ju dhe familjet tuaja!!GEZUAR!!!!


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Master prej Sat Dec 31, 2011 3:12 pm

Gezuar te gjitheve harmoni paqe e dashuri ne jeten tuaj e te familjes tuaj...!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga stv2008 prej Sat Dec 31, 2011 5:00 pm

GEZUAR GEZUAR JU URON STV2008 NJE VIT I SUKSESSHEM PER TE GJITHE NE CDO DREJTIM
GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Ztw7t2


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Rmjllujpg
GEZUAR VITIN E RI 2012!!! 2uz7cp0GEZUAR VITIN E RI 2012!!! 2uz7cp0GEZUAR VITIN E RI 2012!!! 2hwhe1_thjpgGEZUAR VITIN E RI 2012!!! 2uz7cp0GEZUAR VITIN E RI 2012!!! 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Master prej Sat Dec 31, 2011 8:28 pm

Flm gezuar dhe ti vella


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 31, 2011 8:36 pm

gezuar gezuar te gjitheve!! gezuar


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga dr.Dugi prej Sun Jan 01, 2012 9:43 am

Gezuar te gjitheve 2012, shpresojm mos te jete e fundit Razz

dr.Dugi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 01/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 9:58 am

ahahaha..mos besoni ca thon njerezit beso ne vetveten mos kij frike nga vdekja..


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 10:01 am

ahahaha..mos besoni ca thon njerezit beso ne vetveten mos kij frike nga vdekja..


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga dr.Dugi prej Sun Jan 01, 2012 10:09 am

Alessia eshte shume heret te besoj per nje gje te till, nuk jemi ne qe duhet te percaktojm per nje gje te till, plus duhet plotsu disa kushte per te ndodh nje gje te till. Faliminderit qe me uruat vitin e ri !!!

dr.Dugi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 01/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 10:12 am

sps...viti i ri erdhi tashme shpresoj te jete ky nje vit i mbare per ty..


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 1:07 pm

Heppyyyy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 2:16 pm

yes happy new year!!


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga chaos prej Sun Jan 01, 2012 5:16 pm

urime te gjithve urime urime

paq fat e suksese kete vit
chaos
chaos
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011
Location : Albania

Shiko profilin e anëtarit http://www.secure.x10.bz

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 7:13 pm

urime dhe ty chaos..


GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 7:42 pm

URIME CHAOS


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jan 06, 2012 12:56 am

pak me vonese por gjithsesi GEZUAR TE GJITHVE!! gezuar


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Master prej Sun Jan 08, 2012 8:18 pm

Ne fakt ke pas pune t emedhaja


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Jan 18, 2012 7:03 am

kam pasur.......ste mbushet mendja ty ?? Crying


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Master prej Wed Jan 18, 2012 7:06 am

jo jo e di ja si sot psh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Jan 18, 2012 7:09 am

lol :S Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 7:10 am

gezuar per te gjithe.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

GEZUAR VITIN E RI 2012!!! Empty Re: GEZUAR VITIN E RI 2012!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi