Programe Forum - Welcome
Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh

Shko poshtë

Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh Empty Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh

Mesazh nga Master prej Mon Jan 02, 2012 1:35 pm

Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh F.0102093518228_m
Leena Paahlson nga Suedia, e gjeti në karotë unazën e martesës, të cilën e kishte humbur para 16 vitesh.
Gruaja e kishte dizajnuar vetë unazën, ndërsa i kishte humbur gjatë pjekjes së ëmbëlsirave në Krishtlindjet e vitit 1995.

Lena, së bashku me bashkëshortin, kërkoi tërë kuzhinën, por nuk e gjeti unazën. Unazën e zbukuruar me diamante nuk e gjeti as kur po rinovonte shtëpinë para disa muajve.

Në tetor po shkulte karotat nga kopshti, kur gjeti diçka në njërën prej karotave. Lena nuk mundi t’i mbajë emocionet kur kuptoi se kishte gjetur unazën e martesës.

“Kemi menduar se unazën e kishte ngrënë një dele të cilën e kemi pasur para 16 vitesh. Nuk e kemi të qartë se si përfundoi unaza në karotë”, ka thënë Lena, për të shtuar se tash e ruan në një vend të sigurt. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh Empty Re: Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 2:16 pm

e bukur kjo...sa mire..


Unazën e martesës e gjeti pas 16 vitesh Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi