Programe Forum - Welcome
Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga Master prej Thu Jan 19, 2012 8:39 pm

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron...

Nese jeta jote varej nga dashuria qe kam per ty,
mund te konsideroheshe e pavdekshme.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:54 pm

Nje fjale nuk ka kuptim, po ajo te thot gjithcka, Nje shikim nuk thot asgje por ka nje kuptim. Ashtu si dheu mbulon lulen, ashtu si pluhri mbulon gurin, ashtu si lekura mbulon trupin, ti me mbulon mua. jhngfc


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 7:56 pm

yhaaaaaaaaaa nice ... I like u


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:58 pm

Exclamation he, u binde???


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 8:03 pm

nooo a know u


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:08 am

Qielli eshte shum xheloz dhe qan vetem shi,
se un kam nje engjell qe se ka ai.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:09 am

Te shoh tek pi duhan dhe syte i mban mbi mua,
do doja te isha duhan qe te digjesha mbi buzet e tua.
Por,ti si gjithmone ma prish planin,
kur u bera cigare un ti e kishe lene duhanin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron Empty Re: Shprehje qe ta kuptoje ai/ajo se sa e dashuron

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi