Programe Forum - Welcome
Ai po flirton. Si ta kuptoni herët? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.



Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Ai po flirton. Si ta kuptoni herët? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ai po flirton. Si ta kuptoni herët?

2 posters

Shko poshtë

Ai po flirton. Si ta kuptoni herët? Empty Ai po flirton. Si ta kuptoni herët?

Mesazh nga Master Sat Jan 28, 2012 5:44 pm

Ai po flirton. Si ta kuptoni herët? F.0122133952822_m
Në bazë faktesh, dëshmish dhe historish të vërteta, ne kemi përgatitur një listë prej tre pikash për të identifikuar të gjitha shenjat që tregojnë se ai po flirton me dikë tjetër.
1. Ai me kujdes të tepruar ruan pajisjet e tij. Mënyra më e mirë për të zbuluar flirtet është përmes e-mailave inkriminues, bisedave në mesenxher, mesazhet në celular apo faturave të paguara. Pra nëse ai flirton me dikë tjetër, do t’i mbrojë pajisjet e tij ose do të reagojë në mënyrë defensive nëse ju në mënyrë të pafajshme prekni telefonin ose kompjuterin e tij.

2. Ai fillon të merret me fitnes. Kjo është aq e qartë, por është një shenjë të cilën shumë femra nuk e vërejnë.

3. Ka aromë tjetër . Kur ai vie në shtëpi, dhe ka aromë ndryshe prej asaj që kishte në mëngjes.

4. Asgjë nuk e brengosë më. Nëse mashkulli juaj papritmas fillon të sillet përreth shumë i gëzuar dhe duke fishkëllyer, atëherë ju duhet ta zbuloni arsyen pse, sidomos nëse ai ishte i rrëmbyer më pare. Një kombinim i seksit shtesë dhe kujdesit do ta bënin më të qetë atë, madje edhe më të çiltër.

/Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ai po flirton. Si ta kuptoni herët? Empty Re: Ai po flirton. Si ta kuptoni herët?

Mesazh nga Anakonda Sat Feb 11, 2012 6:58 am

Ja cfare don-zhuanesh qe jane meshkujt,kendej me njeren e pastaj syte tek tjetra.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 28
Location : Australia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi