Programe Forum - Welcome
Pasione në zyrë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pasione në zyrë

Shko poshtë

Pasione në zyrë Empty Pasione në zyrë

Mesazh nga Master prej Sat Jan 28, 2012 5:47 pm

Pasione në zyrë F.0120113410423_m
Sipas një sondazhi të fundit informohemi që 38% e të gjithë evropianëve ka patur të paktën një lidhje me një koleg/e.
Ndoshta ndodh ngaqë kalojnë shumë kohë në punë, ose sepse tani të gjithë sektorët përfshijnë që të dy sekset. Por nuk është e gjitha: ato që nuk kanë patur ndonjëherë një histori në punë, mendojnë që nuk ka asgjë të keqe nëse mund të ndodh ndonjë gjë e tillë.

Vendet më të ‘lira’ për këtë problem janë Anglia dhe Irlanda, që ndiqen më pas nga Italia. Vendi më i rezervuar është Franca me 5%.

Shumica e të anketuarve thanë gjithashtu se kanë një çështje të hapur sentimentale me një koleg në tavolinën e punës, gjë që sipas tyre, u jep më shumë lumturi dhe energji. Në veçanti, gratë kanë pohuar se dashuria me një koleg është më produktive, se me një mashkull jashtë mjediseve të punës, në 65% të rasteve. Ndërkaq, 1 në 3 persona ka pranuar se kur e ka dashnorin në zyrë, shkon për të punuar më me dëshirë atje. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pasione në zyrë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pasione në zyrë Empty Re: Pasione në zyrë

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:56 am

Keto ne zyre shkojne per te punuar,apo per tu dashuruar.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi