Programe Forum - Welcome
Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!  Empty Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Master prej Mon Jan 30, 2012 10:33 pm

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!


Cmendem per menyren si ti me ben te ndihem,kur zgjohem ne mengjes.


Cmendem per dashurine qe me jep c'do dite.


Cmendem per mendjen tende,zgjuarsine,dinakerine dhe tendencen e njohurive.


Cmendem per syte e tu kur perloten,kur me shikojne me dashuri.

Po ju cfar ju cmend te ai/ajo...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!  Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Jan 30, 2012 10:39 pm

me cmend parfumi i tij


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!  Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:51 am

Me cmendin buzet,trupi,syte,karakteri,buzeqeshja me cmendin te gjitha gjerat e tij pasi e dashuroj pa fund.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!  Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi