Programe Forum - Welcome
Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Shko poshtë

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Empty Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Mesazh nga Master prej Mon Jan 30, 2012 10:45 pm

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

mua..me kane tradhetuar skam tradhetuar...Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Empty Re: Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Jan 30, 2012 10:48 pm

hahahhaa hahahahaha hahaaha o sa kam qesh Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Empty Re: Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Mesazh nga Master prej Mon Jan 30, 2012 11:00 pm

Me te qeshme te paskan tradhetu e Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Empty Re: Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:07 pm

me kane tradhetuar, kurse tani kam mesuar te tradhetoj...Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Empty Re: Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:40 am

Me kane tradhetuar,dy personat qe i doja me gjithe shpirt.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar? Empty Re: Keni tradhetuar apo ju kan tradhetuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi