Programe Forum - Welcome
Si të zgjojmë dëshirat seksuale   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si të zgjojmë dëshirat seksuale

Shko poshtë

Si të zgjojmë dëshirat seksuale   Empty Si të zgjojmë dëshirat seksuale

Mesazh nga Master prej Tue Jan 31, 2012 5:21 pm

Si të zgjojmë dëshirat seksuale   F.0130200453819_m
Për të rritur libidon partnerit do t’ju vijë në ndihmë një meny e menduar, që zgjon shijet afrodiziake të partnerit që ndodhet në anën tjetër të tryezës.
Nuk thonë kot që dashuria kalon nga stomaku. Një ftesë për një darkë romantike nuk është ide e keqe. Për të rritur libidon e partnerit do t'ju vijë në ndihmë një meny e menduar mirë që zgjon shijet afrodiziake të personit, që ndodhet në anën tjetër të tryezës.

Grekët e vjetër, por dhe romakët e kinezët u jepnin shumë rëndësi ngjyrave të gatimit, shijes dhe formës së ushqimit. Jo më pas e rëndësishme ishte dhe mënyra e të ngrënit. Kështu të ftuarit mund të bien më kollaj në grackën tuaj erotike. në e ushqimi që u servirni, mund të hahet me duar dhe jo me mjete të tjera. Prekja e ushqimit shton epshin seksual dhe mund ta bëjë me të lehtë afrimin me partnerin.

Shije afrodiziake janë: çokollata, ushqimet e detit, frutat e thata, mjalti, frutat, alkooli, erëzat dhe ushqimet pikante. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si të zgjojmë dëshirat seksuale   Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi