Programe Forum - Welcome
Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT)

Shko poshtë

Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) Empty Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT)

Mesazh nga Aииå prej Wed Feb 01, 2012 6:37 pm

Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) 1Londër, 1 shkurt, 2012, NOA - Rene Campbell është femra me trupin me muzkoluz. Ajo është shpallur kampione e bodybillding në Angli. Por edhe pse jep idenë e një personi që “fle” në palestër, Campbell thotë se bën një jetë të rregullt.

Ajo është 35 vjeç dhe ka dy fëmijë. Ndërsa shton se në palestër rri nga dy orë gjatë pesë ditëve të javës. Më shumë nga palestra, Rene thotë se i kushton rëndësi ushqimit. Tashmë e divorcuar, Rene thotë se është shumë e fiksuar pas muskujve. “Modeli im janë atletët e antikitetit grek”, thotë ajo.

a.k/NOAFemra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) 2Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) 3Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) 4
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) Empty Re: Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT)

Mesazh nga Master prej Wed Feb 01, 2012 6:44 pm

Vetem pupi e njef si femer se gjenka mashkull me te gjitha ajo Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femra me trupin me muskuloz në Angli, (FOTOT) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi