Programe Forum - Welcome
Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe

Shko poshtë

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Empty Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe

Mesazh nga Aииå prej Wed Feb 01, 2012 6:47 pm

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Dhuna-1Tiranë, 1 Shkurt 2012 NOA – Një burrë 50 vjeçar ka abuzuar seksualisht me një vajzë vetë, tre vjeçe, duke kryer me të vepra të turpshme.

i dyshuari është arrestuar në flagrancë natën duke gdhirë dita e sotme, i thanë agjencisë NOA.al, burime nga policia e kryeqytetit.

Ngjarja për të cilën u arrestua shtetasi Ylli T., 50 vjeç, me banim në rrugën “Naim Frashëri” në Tiranë, ka ndodhur dje pasdite tek rruga “Kongresi i Lushnjës” në kryeqytet.

Pedofoli i dyshuar, ka tërhequr në makinën e tij, përmes mashtrimit, një vogëlushe vetëm, 3 vjeçe, banuese në Tiranë dhe ka kryer me të vepra të turpshme.

Në vendngjarje është krijuar situatë kaotike sepse familjarët e të voglës po e kërkonin dhe janë shtangur kur e gjetën aty afër. Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka kryer arrestimin në flagrancë të pedofilit të dyshuar kurse ka konfirmuar se ai nuk ka kryer marrëdhënie seksuale me të voglën por ka arritur të kryejë vepra të turpshme me të.

Kohët e fundit ka një shtim të rasteve të abuzimit seksual me të mitur, në Tiranë dhe rrethe.

e.t/NOA
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Empty Re: Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe

Mesazh nga Master prej Wed Feb 01, 2012 6:51 pm

U prish bota bedrie


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Empty Re: Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 5:04 pm

e tmerrshme cfare bejn disa njerez qe skan turp;sa keq me vjen per femijen e gjore
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Empty Re: Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe

Mesazh nga Master prej Tue May 01, 2012 5:37 pm

keto duhen vare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe Empty Re: Tiranë, 50 vjeçari, vepra të turpshme seksuale me një vajzë 3 vjeçe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi