Programe Forum - Welcome
 Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“ People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“

Shko poshtë

 Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“ Empty Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“

Mesazh nga Aииå prej Wed Feb 01, 2012 7:59 pm

 Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“ FemijaTre vjeçari nga Peruja, Isbak Pakunda, e dallon nga bashkëmoshatarët barku i tij, që duket pazakonshëm i madh. Kjo gjë bëri që mjekët ta marrin atë në dorë për të parë cfarë ka. Kur e analizuan, gjetën se atij, në bark, i është zhvilluar një binjak parazit. Ultrazëri vërtetoi që ai në brendi ka kocka të frytit që do duhej të lindte bashkë me të.Ekzaminimi i Isbakut nisi pasi prindërit e tij kuptuan se fëmija vazhdimisht kishte dhimbje barku.
Aktualisht, 3 vjecari që po po kurohet nga “Fetus in fetu” është duke u trajtuar në spitalin Las Mercedes në Qiklajo.
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“ Empty Re: Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“

Mesazh nga Master prej Wed Feb 01, 2012 8:11 pm

O zot ca behet keshtu


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Fëmija Tre Vjeçar, “Shtatëzanë“ Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi