Programe Forum - Welcome
A është kjo fotoja më interesante familjare? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A është kjo fotoja më interesante familjare?

Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga Master prej Thu Feb 02, 2012 12:48 pm

A është kjo fotoja më interesante familjare? Tatuazh
Për disa vite radhazi është koleksionuar që të gjendet fotoja më e bukur familjare por duket se tanimë ajo e ka gjetur audiencën e saj. Ndaj publiku mundet tanimë të shikojë këtë imazh jo të zakonshëm ku një çift ka zgjedhur të fiksojë në foto momentin e pritjes së bebes. Por elementi i veçantë është një tatuazh në barkun e gruas shtatzënë dhe elementi i tatuazhit është një fëmijë.

Shkruaj një koment


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A është kjo fotoja më interesante familjare? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 12:16 am

shume e vecante :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:16 pm

wawwwwww...nje dite kshu do te jete jeta ime...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 11:56 am

Duket bukur.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 11:58 am

Vertet shume e bukur...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A është kjo fotoja më interesante familjare? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:47 pm

shum e bukur..............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga KITTY prej Tue Mar 27, 2012 12:20 pm

jo interesante, eshte me e mrekullueshmja...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo fotoja më interesante familjare? Empty Re: A është kjo fotoja më interesante familjare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi