Programe Forum - Welcome
Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit

Shko poshtë

Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit Empty Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit

Mesazh nga Master prej Thu Feb 02, 2012 6:23 pm

Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit YellingPhone_480
Kohe me pare telefoni ishte nje bashkepunetor per te percjelle deklaratat e pafund te dashurise.Tashme kohet kane ndryshuar dhe mesa duket aparati i telefonit eshte kthyer ne mjet ideal per t’u zene. 34 perqind te personave qe jane vetem, pranojne se kane bere lufte te vertete me ish partnerin pikerisht permes telefonit. Per te mos folur per ata qe, per shkurt, kufizohen vetem me nje mesazh.Nder te tjera, mes vendeve qe zihen me shume partneret, bashkeshortet dhe te fejuarit, jane qendrat komerciale dhe supermarketet. Kjo u zbulua nga nje sondazh i kryer nga klubi i Eliana Monti, e specializuar ne gjetjen e partnereveMe pak fjale, pervec telefonatave te papershtatshme duhet te kemi kujdes edhe nga nervozizmi i tepert qe lidhet me pazarin dhe impulsin e te blerjeve, pergjegjes ne "shperthimin" e cifteve ne 21 per qind te rasteve.

“Polemikat qe shkaktohen ne telefon, jane shpesh ato qe kane tendence te zgjerohen, duke pare qe ska mundesi per t‘u sqaruar duke u pare drejt e ne sy. Qendrat komerciale, dhe ana e saj, nxjerr ne pah interesat e ndryshme te burrave dhe te grave, qe perfundojne ta shohin veten si pjestare te boteve te ndryshme dhe shume larg per te gjetur nje pike takimi”, shpjegon Eliana Monti, thmeluese e klubit te beqareve.

Ne krye te klasifikimit jane vendet reale ose virtuale qe provokojne zemerimin fatal te nje ose e dy partnereve, ne vend te katert eshte shtepia e prinderve ose te vjehrrit dhe miqeve te ngushte. 16 per qind pranojne qe te kene patur grindje me ish te dashurin ne prezence te familiareve te tij. Me pas pasohet nga lokalet dhe klubet e nates, teater betejash per 13 per qind te intervistuarve. Me pak popullore jane makinat, me 11 per qind te zenkave, dhe vendet turistike me 5 per qind te "sherthimeve".


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit Empty Re: Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:16 pm

edhe ne telat a trurit Razz Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit Empty Re: Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:34 am

edhe ne ato te zemres me then te drejten
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit Empty Re: Cifti: Zenkat perfundojne ne telat e telefonit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi