Programe Forum - Welcome
Barcelona...skuadra me e mire ne bote! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

 :: Sport :: Futboll

Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 12:17 am

:) :) kush pajtohet me mua?
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga Master prej Mon Feb 06, 2012 8:58 am

Kundraaaaaaaa


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:08 pm

pfffffffff Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:23 pm

Barcelona esht padiskutim kampionati i Europes edhe i gjithe botes Very Happy Forca Barcaaa .... t'plasi ky siper po deshi Razz interisti dreqit Razz Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga Master prej Mon Feb 06, 2012 6:38 pm

upsssssssss jam me milanin e dreq


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:46 pm

hahahha e di Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:15 am

Ke te drejt Barcelona skuadra me e mir ne bot esht;
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:18 am

Barcelona është një qytet në Spanjë. Ajo është kryeqyteti i Katalonjës, i cili është një pjesë e Spanjës. Barcelona është në bregdetin e Mesdheut.Qyteti është në mes të lumenjve të Llobregat dhe besos, dhe në jug të maleve Pyrenees. Në vitin 1992 Barcelona organizoi Lojërat Olimpike Verore. Kjo ishte një mundësi e madhe për të përmirësuar qytetin. Kjo ngjarje është konsideruar të ketë qenë një nga më të rëndësishme ndonjëherë për qytetin e Barcelonës. Parqe të reja u hapën dhe ndryshime të tjera të rëndësishme në qytet janë bërë. Një shembull është hapur plazhe të reja në zonën e Poble Nou.

Në vitin 2007, rreth 1.6 milion njerëz jetonin në Barcelonë. Rreth 3.1 milion njerëz jetojnë në zonën metropolitane dhe 4.9 milion njerëz jetojnë në Rajonin e Urban. Barcelona është qyteti i dytë më i populluar në Spanjë, dhe e dhjeta në Bashkimin Evropian.

Barcelona është shtëpi për një nga ekipet e futbollit të mira në botë FC Barcelona.TurizmiBarcelona është një prej destinacioneve turistike më të rëndësishme në Evropë, me miliona njerëz vizitojnë çdo vit.Qyteti është i njohur për arkitekturën e saj të shekullit të 19-moderniste.Më i njohur i këtyre ndërtesave është projektuar nga Antonio Gaudi. Kjo është e papërfunduar kisha Sagrada Familia, e cila është simbol i Barcelonës.
Ngjarjet1888 dhe 1929 - World Fair
1992 - Lojërat Olimpike u zhvillua në Barcelonë
2004 - Forumi Universal i Kulturave
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jul 01, 2012 5:09 am

FLM kinge :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga Lambi prej Sun Jul 01, 2012 3:09 pm

Barcelona osht Number 1 njerez : )
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 24
Location : Kosova

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcelona...skuadra me e mire ne bote! Empty Re: Barcelona...skuadra me e mire ne bote!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sport :: Futboll

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi