Programe Forum - Welcome
Ngrin ujëvara më e madhe në Kroaci People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ngrin ujëvara më e madhe në Kroaci

Shko poshtë

Ngrin ujëvara më e madhe në Kroaci Empty Ngrin ujëvara më e madhe në Kroaci

Mesazh nga Master prej Thu Feb 09, 2012 6:02 pm

Ngrin ujëvara më e madhe në Kroaci 13822d1328810087t-ngrin-ujevara-me-e-madhe-ne-kroaci-croatia021slakrke
Mediat informojnë se ka ngrirë tërësisht ujëvara më e madhe në Kroaci. Ujëvara e cila ndodhet në parkun kombëtar “Plitvice Lakes”, pjesë e trashëgimisë botërore, ka ndryshuar pamje në këtë dimër të acartë, ndërkohë që temperaturat shënojnë në disa gradë nën minus.

Në një kohë që vendi është përfshirë nga reshjet e dendura të dëborës dhe temperaturave shumë të ulëta që kanë goditur Kroacinë gjatë dy javëve të fundit, ujëvara Plitvice Lakes, është bërë e akullt, duke krijuar një pamje spektakolare dhe një skenografi të mrekullueshme akulli, për të gjithë vizitorët.

Burimi G.Shekulli


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ngrin ujëvara më e madhe në Kroaci Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi