Programe Forum - Welcome
Vajza e varur nga plastika People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vajza e varur nga plastika

Shko poshtë

Vajza e varur nga plastika Empty Vajza e varur nga plastika

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 1:02 pm

Vajza e varur nga plastika F.0211094541850_m
Seriali “Varshmëria ime e pazakontë”, në programin TLC, u bë edhe më i famshëm kur në emision shfaqën Kailyn (18 vjeçare) nga Sacramento e Kalifornisë, e cila është e varur nga plastika.
Kailyn pranon se ka hëngër 60.000 sende plastike, gjatë 11 viteve, dhe se më me qejf ha plastikë sesa ushqim.

Ndër sendet e plastikës të cilat i ka ngrënë janë 12 dirigjues televizioni, 1000 shkopinj për kokteje, 100 pirunë plastike, 50 varëse rrobash, 25 kapakë plastike...

“Më pëlqen plastika dhe kam nevojë për të. Më pëlqen se si kërcet në dhëmbë. Nuk ka të bëjë vetëm me shijen, por edhe për teksturën. Më pëlqejnë pullat të cilat nuk i përtyp, por vetëm i kapërdij”, tha ajo. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vajza e varur nga plastika Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi