Programe Forum - Welcome
I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag

Shko poshtë

I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag Empty I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 1:05 pm

I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag Sheyla
Modelja 32 vjeçare e cila mbajti rekordin botëror për implantin në gjoks ka arritur të shmangë vdekjen pas një aksidenti automobilistik gjatë të cilit gjoksi i saj i shërbeu si një airbag. Sheyla Hershey ishte duke udhëtuar për në shtëpinë e saj në afërsi të Houston, Teksas ndërsa u përplas me një pemë. Ajo gjithashtu u ndalua për ngarje makine nën efektin e alkolit dhe se në momentin kur ndodhi aksidenti nuk kishte të vënë rripin e sigurimit në makinën e saj Ford Mustang. “Unë mendoj se gjoksi më shpëtoi jetën. Incidenti ishte shumë i rëndë dhe silikoni im është dëmtuar por më shpëtoi mua”, tha ajo.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag Empty Re: I shpëton jetën gjoksi i silikonit, i shërbeu si airbag

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:03 pm

aahaahahahhaahha shyqyr tek paska shpetuar
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi