Programe Forum - Welcome
Shtatzëna ha gazeta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shtatzëna ha gazeta

Shko poshtë

Shtatzëna ha gazeta Empty Shtatzëna ha gazeta

Mesazh nga Master prej Sat Mar 03, 2012 8:26 pm

Shtatzëna ha gazeta Gazeta
Dihet se shtatzënat i mbërthen një dëshirë e papritur për një lloj të caktuar ushqimi ose për ndonjë kombinim të çuditshëm të ushqimit. E, kur hormonet “çmenden”, atëherë paraqiten edhe raste ekstreme si ky i britanikes 35 vjeçare.
Ann Curran nga Dundee thotë se kënaqet duke ngrënë gazeta.
Ann i tha mediave britanike se shija e gazetave i duket e këndshme, kështu që sa herë del në qytet, në çantë mban gazetat “të cilat i përtyp sa herë që e mbërthen kjo dëshirë e pa rezistueshme”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shtatzëna ha gazeta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shtatzëna ha gazeta Empty Re: Shtatzëna ha gazeta

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:23 pm

mesa duket dashka qe te mbaje trupin ne forme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi