Programe Forum - Welcome
Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi

Shko poshtë

Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi Empty Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi

Mesazh nga Master prej Sat Mar 10, 2012 7:38 pm

Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi F.0305002335832_m
Nëse në situata të caktuara, p.sh. para ndonjë provimi të rëndësishëm apo të ndonjë takimi afarist, ju djersiten duart dhe ju kap paniku, atë lloj të frikës mund ta mposhtni me një gotë ujë mineral.
Në situata të caktuara, në vend të tabletave të ndryshme për qetësim, nervozizmin mund ta mposhtni me ujë mineral.

Vetëm në gotë uji mineral do të nxisë qarkullimin e gjakut, ndërkaq, krahas kësaj, edhe truri juaj do të funksionojë më mirë. Nuk dyshojmë fare që pasi të keni pirë një gotë uji mineral, do të lidhni marrëveshje pune ashtu siç keni ëndërruar. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi Empty Re: Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi

Mesazh nga Estrela prej Sun Mar 11, 2012 5:42 pm

Kete gje se paskam ditur vertet me duket e cuditshme,ujin mineral e perdroi me kafe dhe kur kam probleme me gastrisin.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi Empty Re: Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:30 am

pij un pa merak.....................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi Empty Re: Pini ujë mineral para ndonjë takimi me rëndësi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi