Programe Forum - Welcome
Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Qe sa koh skeni qen në vendlindje ?

Shko poshtë

Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? Empty Qe sa koh skeni qen në vendlindje ?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:03 pm

Sa koh skeni qen në vendlindje ?
qe sa kohe jeni larg vendit tuaj...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? Empty Re: Qe sa koh skeni qen në vendlindje ?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 6:11 am

shyqyr zotit 1 vit dhe jo me shume :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? Empty Re: Qe sa koh skeni qen në vendlindje ?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:27 am

Un ne vendlinjde jam sahyqyr zotit por me vjen shum keq per ato njerez qe jan larg njerezve larg ffamiljareve te tyre
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? Empty Re: Qe sa koh skeni qen në vendlindje ?

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 11:29 am

Jam atdhetar nuk largohem te pakten deri tani sjam larguar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qe sa koh skeni qen në vendlindje ? Empty Re: Qe sa koh skeni qen në vendlindje ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi