Programe Forum - Welcome
Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc

Shko poshtë

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc Empty Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc

Mesazh nga Master prej Fri Mar 23, 2012 8:49 pm

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc 012361-Eeekeyboard-110x110
Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc. Tastiera ka nje ekran touch dha brenda saj ndodhet harware i nje notebook. Mund te lidhet me nje televizor HD.

Era stata presentata al CES 2009 e ora finalmente Asus ne ha ufficializzato il lancio, anche se non vengono fornite indicazioni sulla commercializzazione in Europa.

Asus Eee Keyboard eshte nje tastiere qe brenda saj ndodhet nje pc, eshte e pajisur me nje ekran touch 5 polc dhe risolucion 800×480 px. Ka nje procesor Intel Atom N270, lidhje Hdmi deri ne 720p, Bluetooth 2.1, LAN, Wi-Fi.

Sistemi operativ eshte Windows Xp Home i instaluar ne nje SSD 16 ose 32 Gbyte me nje bateri qe duhet te zgjasi deri ne 4 ore.

Per momentin gjendet vetem ne merkaton amerikane, akoma nuk dihet kur do te jete e disponueshme ne europe, me nje cmim prej 599 USD..tutorialeshqip


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc Empty Re: Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:24 pm

mduket e pabesueshme;por shkenca ka ecur keshtu qe skena pse te habitemi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc Empty Re: Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:26 pm

ehhh ca spo ndodh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc Empty Re: Asus EeeKeyboard, tastiera qe ka brenda nje Pc

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi