Programe Forum - Welcome
Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ?

Shko poshtë

Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ? Empty Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:04 pm

Ketu mund te pershkruani sesa jeni te lumtur qe jetoni jashte vendit tuaj ne diaspore....?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ? Empty Re: Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:34 am

Jam ne burrel,e jam per qef te zotit vetem acarohem se njerezit ketu merren me llafe.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ? Empty Re: Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ?

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 1:24 pm

Guri peshon rande ne vendin e vet. S'ka si toka jote, aty ke lind, e aty ke me ndrru jete. Aty ke thane per te paren here "babe...nane ". Aty ke qesh e ke derdhe lot, aty ke dasht per te paren here e aty ke vujte e ke urry. Aty ke pa lindjen e diellit, e aty ke admiru perendimin e tij. Aty ke thane tane qejf Nadja e mire, e Si ke nje , e Flesh rahat e gjumin e amel. Aty ke njerzit e zemres, ke gjakun tand! S'ka si Shkodra, s'ka si Shqipnia. E malli te mbyt, largesia te vret.

Shkoder te du fort


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ? Empty Re: Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ?

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 13, 2012 2:25 pm

Je Shkodran kur:
din me ba qef ma shum se tan
ke pak tangarllek
ta kan msu bicikleten kur ke ken 5 vjec
alfabeti jot ka 37 shkronja ( nd )
nuk i duron kur thojn "ne fun te funit" e heken si shkodran
ske lan ver pa shku ne velipoj, e pa u la n'shiroke
pytjes "nga je?" i je prgj "shkodran/e pse kishe gja aaa??"


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ? Empty Re: Sa te lumtur jeni ju qe jetoni ne diaspore ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi