Programe Forum - Welcome
Foshnja 31-vjeçare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Foshnja 31-vjeçare

Shko poshtë

Foshnja 31-vjeçare Empty Foshnja 31-vjeçare

Mesazh nga Master prej Sun Mar 25, 2012 5:16 pm

Foshnja 31-vjeçare F.0323100017895_m
Amerikani Stanley Thornton i ka kaluar 18 vitet e fundit të jetës së tij duke u sjellë si një foshnje e madhe e rritur, duke mbajtur pelena dhe duke fjetur në një krevat të vogël.
Foshnja 31-vjeçare Stanley1
31-vjeçarit i pëlqen të mendojë se i ka dy vjet dhe i pëlqen tavolina për foshnja në të cilën e konsumon ushqimin.
Foshnja 31-vjeçare Stanley2
“Ndjehem sikur nëna më përqafon gjithnjë kur mbaj pelena. Mendoj se do të sillem si foshnje gjithë jetën time... Mendoj se djepi është gjëja më e rëndësishme në jetë”, citon The Sun fjalët e Stanleyt. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Foshnja 31-vjeçare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja 31-vjeçare Empty Re: Foshnja 31-vjeçare

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:22 pm

ahahaahaahahha foshnje e cfare foshnje qenka
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi