Programe Forum - Welcome
Cfar ju ka mesuar emigrimi...? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:09 pm

Shume shqiptare kane emigruar dhe besoj se nuk ka qene te lehta as vendimi per te emigruar,rruga dhe jetesa atje ku jeni vendosur.

Çfarë u ka mësuar emigrimi perfundimisht...?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Sahara prej Sun Aug 28, 2011 9:59 pm

emigrimi i dashur master na ka mesuar qe jeta eshte si nje trampoline... po smesove shpejt te rrish ne kembe mund te biesh! dmth duhet te integroheshim sa me shpejt me menyren e jeteses, me pengesat, me kulturen etj!

dua te jem optimiste me postimin tim sepse jeta eshte e veshtire kudo! tani qe jam rritur tashme ne emigrim sme duket kaq tragjike... dakord.... kemi pasur veshtiresite e fillimit dhe akoma kemi por ta maresh nga ana zhvillimit, jemi me te afte te dallojme mentalitetin e nje populli apo zgjuarsine apo kulturen sepse jemi rritur me shume kultura te ndryshme rreth e qark... dhe normalisht reagimet ishin te ndryshme.

po ka dhe gjera te tjera.. si psh me civilizim, me pak korrupsion, jete me normale me pak fjale
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 1:13 am

Gjithcka


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 4:31 pm

Te jem krenare per vendin tim!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 12:37 pm

te kem dashuri me te madhe ndaj vendit tim
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:10 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 6:10 am

qe asnje vend nuk esht perfekt, kudo qe te shkosh dhe kudo qe te jetosh gjithmon do kete dicka qe te mungon....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Apr 16, 2012 11:31 am

Qe s fitohet copa e bukes lol!


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:26 am

Qe duhet te mesojm neper shkolla dhe jo te copetohemi neper vendet e botes.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 11:28 am

do iki ta provoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju ka mesuar emigrimi...? Empty Re: Cfar ju ka mesuar emigrimi...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi