Programe Forum - Welcome
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ???

Shko poshtë

Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??? Empty Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ???

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:14 pm

Personalisht mendoj se na mbetet vetem kujtimi i bukur dhe nje eksperienc me shum ne jetë.!
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??? Empty Re: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ???

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 1:26 pm

kujtimet dhe mesimi qe nxorre nga ato gjera qe rrodhen cilado t ekete qene menyra e ndarjes..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??? Empty Re: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ???

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:16 am

kujtimet,momentet e bukura;dhe mesime qe nxjerrim nga kjo ndarje(per te mos u besuar me meshkujve)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??? Empty Re: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi