Programe Forum - Welcome
Shkronjat e Alfabetit(njeriut qe dashuroni). People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkronjat e Alfabetit(njeriut qe dashuroni).

Shko poshtë

Shkronjat e Alfabetit(njeriut qe dashuroni). Empty Shkronjat e Alfabetit(njeriut qe dashuroni).

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:42 pm

A-te ka dhuruar shum puthje.
B-Te don shume.
C-Zemra e tij vuan per ty.
D-E doni njeri-tjetrin marrezisht.
Dh-Do te te marr ne shtepi.
E-Dashuron shoqen tende.
F-Te don me shum se veten.
G-Te ka puthur.
Gj-Te ka par dhe me par.
H-Te shikon ne enderr.
I-DO TE TE DHUROJ UNAZE.
J-Nuk do te te tradhetoj per jete
K-vdes per buzet e tua.
L-Te don per shokun e tij.
M-Te shikon cdo dit.
N-Te ka shprehur dashurine.
O-Do te dije ndjenjat e tua.
P-Te don me gjith zemer
R-Pret nje pergjigje.
Rr-I ka treguar se shtepise per ty.
S-do te nisni nje dashuri se shpejti.
T-te don marrezisht.
Th-do te bej gjithshka perr ty.
u-dASHURON DIKE TJETER.
v-te tregon gjithshka.
X-Ka dashuruar tjeter per ty.
Xh-mendon dit e nat per ty.
Z-jeni larg por duheni marrezisht.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi