Programe Forum - Welcome
Tiparet(e personit qe dashuroni) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiparet(e personit qe dashuroni)

Shko poshtë

Tiparet(e personit qe dashuroni) Empty Tiparet(e personit qe dashuroni)

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:44 pm

Përgjigju me kuotë
Modifiko/fshije këtë mesazh
Fshije këtë mesazh
Shiko IP e shkruesit

Tiparet (e personit qe dashuroni).

Mesazh nga e sinqerta prej Thu 22 Mar 2012 - 6:20
Syte;
Te zinj-te do,por nuk ta shpreh.
Te blu-te kujton shpesh.
Te jeshilta-do te gezohesh per te.
Kafe-do te jape dicka.


Floket;
Te kuqe-do te te puth ne befasi
Te bardha(bjond/e)-te don marrezisht.
Te zeza-te don,te don.
Geshtenje-mos u merakos te don.

Trupi;
I gjat-shfrytezon mire kohen tende.
Mesatar-te mendon shpesh.
I shkurter-ket jave do te kesh propozim.

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi