Programe Forum - Welcome
Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:16 pm

NJEREZIT E MIRE VETEM VUAJNE NE JETE .......Sad

Pse ndodh kjo a jeni ne nje mendje me mua ???


Edituar për herë të fundit nga M@st3r në Mon Apr 16, 2012 5:25 pm, edituar 1 herë gjithsej
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:51 pm

E vertet eshte;sepse mund te perfitojn prej njerezve te mire.Me mir te jesh genjeshtar se perfiton te mira;sesa i mir dhe perfiton te keqija
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 7:49 pm

jo me kot thone kashta noton diamanti zhytet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Apr 15, 2012 8:09 pm

Sepse ne kete bote askush nuk merr ate qe meriton


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 5:58 am

Ne fund njeriu i mire del gjithmone i fituar, pavarsisht vuajtjeve, zoti vonon por nuk harron.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga Master prej Mon Apr 16, 2012 5:24 pm

i drejti zhytet por nuk mbytet keshtu kane thene Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:05 am

Nuk ia vlen te jesh njeri drejte me keta mashtruesit,pasi vec perfitojn ne kurrizin tend
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :((( Empty Re: Njerezit e mire vetem vuajne ne jete :(((

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi