Programe Forum - Welcome
Nëse sonte ndihesh vetëm..... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nëse sonte ndihesh vetëm.....

Shko poshtë

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Empty Nëse sonte ndihesh vetëm.....

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 7:51 pm

Nëse sonte ndihesh vetëm...shuaj driten ndize zemren do me gjesh mua brenda


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Empty Re: Nëse sonte ndihesh vetëm.....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 22, 2012 10:15 am

mboj nje zile e te vij te rri me ty
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Empty Re: Nëse sonte ndihesh vetëm.....

Mesazh nga Master prej Sun Apr 22, 2012 6:04 pm

me mer ne tel vetem zeri im mund ta heq merzine...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Empty Re: Nëse sonte ndihesh vetëm.....

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 23, 2012 3:21 pm

mos u merzit sepse kjo vetmi na e shton dashurin e shpirtit
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse sonte ndihesh vetëm..... Empty Re: Nëse sonte ndihesh vetëm.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi