Programe Forum - Welcome
E do krijonit nje lidhje me nje te martuar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Shko poshtë

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Empty E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:24 pm

Nese po pse ?? nese jo pse ??
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Empty Re: E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:50 pm

Jo;sepse un do krijoj familjen time(ndersa ai e ka)Nuk dua te jem shkaktarja qe te ndaj nje familje,dhe nuk dua qe te jem thjesht nje loder qejfi ne duart e nje burri te martuar.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Empty Re: E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Apr 13, 2012 4:08 am

Nese sdo kishte me bota cuna beqar atehere po Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Empty Re: E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Mesazh nga Master prej Fri Apr 13, 2012 6:39 am

Hahaha po shume e vertet po kur e martuara te hidhet ne qaf qa me bo ne cunat


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Empty Re: E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Mesazh nga stv2008 prej Fri Apr 13, 2012 4:38 pm

DO ISHTE ME E VLEFSHME THENIA
MARTOHUNI NJE HERE DHE MBASI TE KETE MBARUAR MJALTI MASANEJ TESTOJENI VETEN KUSH KA NDERMEND TE PROVOJ DICKA TE TILLE


E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Rmjllujpg
E do krijonit nje lidhje me nje te martuar 2uz7cp0E do krijonit nje lidhje me nje te martuar 2uz7cp0E do krijonit nje lidhje me nje te martuar 2hwhe1_thjpgE do krijonit nje lidhje me nje te martuar 2uz7cp0E do krijonit nje lidhje me nje te martuar 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E do krijonit nje lidhje me nje te martuar Empty Re: E do krijonit nje lidhje me nje te martuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi