Programe Forum - Welcome
Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze

Shko poshtë

Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze Empty Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:25 pm

Cilat do te ishin fjalet qe do ti benin menjeher pershtypje dhe do te conin ne nje pergjigje pozitive nga ana e atij/asaj qe do i propozonit
Ose mund te tregoni ketu eksperiencen tuaj me propozimet me te bukura qe keni marre.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze Empty Re: Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:53 pm

Ka mundsi nje minut se kam pun gjys ore Razz
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze Empty Re: Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 5:56 am

Neutronet nuk bashkveprojne me potonet keshtu qe nuk ka reaklion kimik qe mund te cliroje elektrone te cilat duhet t eqarkullojne ne konduktor ne menyre qe te prodhojne nje sinjal ne sistem ndezje...ke nevoje per karikim se te kan rene baterite Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze Empty Re: Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:39 am

Un nuk di,dhe po dita skam guxim me i prpozu kujt;se jam goc e turpshme Sad
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze Empty Re: Si Do Ti Propozonit nje Djali/Vajze

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi