Programe Forum - Welcome
Fat ose aftësi vozitëse? (Video) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fat ose aftësi vozitëse? (Video)

Shko poshtë

Fat ose aftësi vozitëse? (Video) Empty Fat ose aftësi vozitëse? (Video)

Mesazh nga Master prej Tue Apr 24, 2012 9:01 pm

Një situatë e pazakontë është xhiruar në Rusi, kur një grua i shpëton për mrekulli vdekjes.
Në video shihet gruaja që po e kalon rrugën dhe në moment vjen një automjet i ndihmës së shpejtë me shpejtësi të madhe.

Mirëpo, shoferi arrin që ta ndalë automjetin dhe të mos e godasë kalimtaren. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fat ose aftësi vozitëse? (Video) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi