Programe Forum - Welcome
Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter

Shko poshtë

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter Empty Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter

Mesazh nga Master prej Tue Apr 24, 2012 10:07 pm

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter PC_Syze
Për ca kohë ishte supozuar se çfarë po përgatitej në laboratorin sekret të Google ‘Google X’. Ideja ishte se së shpejti do kishim një kompjuter që do e veshim.
Deri javën e shkuar, shumë njerëz mendonin se bëhej fjalë për një orë që operon me sistemin Google Android.
Por tani është bërë e ditur se gjiganti po punon për një projekt shumë më ambicioz: një palë syze- kompjuter. Xhamat transparentë do shërbejnë si ekran. Po të mos ishte se në krahët e syzeve ka disa butona, që do shtypen si komanda për ekranin para syve tuaj, syzet do dukeshin krejt normale. Në fakt nuk është se butonat do bien shumë në sy.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter Empty Re: Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:17 pm

ehe google esht rrejti me i shpejt ne internet dhe me i perdorur nga te gjithe
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter Empty Re: Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:20 pm

Vertet eshte browseri me i fuqishem


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter Empty Re: Çmenduria e Google, përgatit syzet- kompjuter

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi