Programe Forum - Welcome
Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:37 pm

Jepni mendimin tuaj ketu.Cili Tradheton me shume Femra Apo Mashkulli.

Un Mendoj Femrat kan me shume mundesi te tradhetojne.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Re: Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 1:30 pm

Un them cunat tradhetojn me shume ..:Ss
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Re: Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga stv2008 prej Fri Jul 29, 2011 6:50 pm

Per mendimin tim namin e kon meshkujt por femrat bejn kerdin ketu ne Gjermani thojn njerzit mormal jo zyrtarisht qe Femrat jan kurva kurse meshkujt jan maskarenj keshtu qe po ta marim si pas kesaj thenie afersisht eshte propocioni i barabarte


Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Rmjllujpg
Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt 2uz7cp0Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt 2uz7cp0Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt 2hwhe1_thjpgKush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt 2uz7cp0Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Re: Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 8:24 pm

po mir me ke tradhtojn meshkujt meqe femrat qenkan te ndershme apo me njeri tjetrin :p
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Re: Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 9:15 pm

epo se kur meshkujt tradhetojn , lidhem me femra qe nuk jane te lidhura dhe ne kte rast tradhetia i perket meshkujve...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Re: Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:13 am

Meshkujt tradhetojn;sepse nuk marrin dicka tek nje femer dhe e kerkojn tek nje femer tjeter;gjithashtu djemt kan me shum shance te tradhetojn sepse levizin neper vende te ndryshme;ndersa vajzat edhe po te duan nuk ua ben zemra dhe ndergjegja e tyre e paster
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt Empty Re: Kush Tradheton me Shum Femrat Apo Meshkujt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi