Programe Forum - Welcome
Dubai Nje mrekulli tjeter ‘ Hotel Nen-ujor … People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dubai Nje mrekulli tjeter ‘ Hotel Nen-ujor …

Shko poshtë

Dubai Nje mrekulli tjeter ‘ Hotel Nen-ujor … Empty Dubai Nje mrekulli tjeter ‘ Hotel Nen-ujor …

Mesazh nga Master prej Thu May 03, 2012 5:41 pm

Dubai Nje mrekulli tjeter ‘ Hotel Nen-ujor … Hotel-nen-ujor-300x167
Kur vjen fjala për ide të reja dizajni, Dubai sigurisht që ka një vend tepër të rëndësishëm në arenën botërore.Ndaj nuk është ndonjë surprizë e madhe që të dëgjosh për ndonjë risi në këtë fushë.
Këtë radhë mësohet se do të ndërtohet një hotel, i cili do të ketë dhoma nën sipërfaqen e ujit që do të ofrojnë për pushuesit pamje spektakolare.


Ndërtesa do të quhet “Water Discus Hotel” dhe do të krijohet nga Deep Ocean Technology, krijuesit e të cilit shpresojnë se hoteli do të përmbushë kërkesat e klientelës për të eksploruar thellësitë e oqeanit.

“Me përparimin e teknologjisë po bëhet e mundur që zemra e oqeanit të mos jete vetëm për zhytje, por edhe për pushime luksoze”, thotë një zëdhënës për BIG InvestConsult.

Hoteli është menduar të jetë me dy disqe kryesore, një sipër ujit dhe tjetri nën ujë, të cilat do të lidhen me tre ‘këmbë’, që do të kenë shkallë për të transportuar miqtë e hotelit, nga sipërfaqja e ndriçuar nga shkëlqimi i diellit në thellësinë e ujrave te detit


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dubai Nje mrekulli tjeter ‘ Hotel Nen-ujor … Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi