Programe Forum - Welcome
Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga Master prej Thu May 03, 2012 5:46 pm

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Images1
Një austriak përfundoi në spital, sepse rrahu veten që të dukej sikur ishte grabitur, pasi kishte shumë frikë të kthehej në shtëpi e t’i thoshte gruas se kishte humbur mijëra paund në kazino. Josef Reiner, 26-vjeçar, nga Vjena, theu hundën, nofullat dhe krahun, sepse goditi veten me një shufër hekuri që grabitja e rreme të dukej sa më origjinale.

Por duhet të shtrohej në spital, sepse dhimbja e lëndimeve që i kishte shkaktuar vetes ishte e madhe për t’u mbajtur. Kur policët u njoftuan nga doktorët e spitalit, Reiner pranoi se çfarë kishte ndodhur në të vërtetë. Zëdhënësi i policisë thotë: “Duhet të ketë pasur shumë frikë nga gruaja, përderisa i shkaktoi vetes kaq shumë dhimbje, në vend që t’i rrëfente të vërtetën”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga VLoNjate prej Sat May 12, 2012 6:45 am

[img]Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja 16339112[/img]
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 6:50 am

popo ka gra e gra


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga VLoNjate prej Sat May 12, 2012 6:51 am

te hapet foto qe hodha??? Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 7:05 am

po po ty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga VLoNjate prej Sat May 12, 2012 9:07 pm

po :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 9:22 pm

e mir..paske marre buzkuq te ri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:44 am

keshtu e duan te gjith burrrat;sepse jan me derrasa mangujt
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja Empty Re: Rreh veten, që të mos e rrihte gruaja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi