Programe Forum - Welcome
Poezi qe ju shpreh ne kete cast!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Poezi qe ju shpreh ne kete cast!!

Shko poshtë

Poezi qe ju shpreh ne kete cast!! Empty Poezi qe ju shpreh ne kete cast!!

Mesazh nga Njera prej Fri Jul 01, 2011 9:56 pm

Ketu mund te shkruani cdo lloj poezie qe ju shpreh ne ate cast qe ndodheni ne forum!!

Kaloni embel dhe kendshem!!
:)


Edituar për herë të fundit nga Njera në Fri Jul 01, 2011 10:00 pm, edituar 1 herë gjithsej
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi qe ju shpreh ne kete cast!! Empty Re: Poezi qe ju shpreh ne kete cast!!

Mesazh nga Njera prej Fri Jul 01, 2011 9:58 pm

S'kam Lindur Me Vujt
Jam Msu Me Lujt
Kush Asht Viktim Duhet Mu u Rujt!!!! hahaha

Njera!! :)
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi qe ju shpreh ne kete cast!! Empty Re: Poezi qe ju shpreh ne kete cast!!

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:18 am

Kisha lindur per te vuajtur ne ket jete;gjithshka do pranoja vetem qe tradhetia jote te mos ishte e vertete.te thash dikur te dua po ti sme besove;ike nga un dhe me shkaterrove;harrove se kush isha,harrove se ty ti fala gjithshka qe kisha;vrave nje zemer te pafat,e vrave dhe ajo per ty qan per cdo nat;lotet nuk pushojn dot,nuk pushon zemra se je arsyeja qe ajo jeton ne ket bot;tashi harrome dhe vazhdo perpara,kujdes se nje dit do paguash per keto zemrat e vrara.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi qe ju shpreh ne kete cast!! Empty Re: Poezi qe ju shpreh ne kete cast!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi