Programe Forum - Welcome
Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.



Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin

3 posters

Shko poshtë

Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin Empty Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin

Mesazh nga VLoNjate Sat May 12, 2012 6:47 am

Pershendetje te dashur miq.Do doja te beja nje sqarim per te gjithe ju,ne lidhje me shkrimet qe jane bere ne portale te ndryshme dhe ne rrjetet sociale mbi” kerkesen time”ndaj Revistes “Shqip” per shumen 8000 euro.
Para 2 vitesh,gjate periudhes kur une vazhdoja te jetoja ne Shqiperi,me erdhi nje kerkese per interviste nga gazetari Arjan Konomi,i cili bente shkrime per kete gazete dhe une e falenderova per ftesen dhe i thashe qe duhej te kontaktonte me perfaqesuesin tim,i cili merret me menaxhimin tim artistik dhe te bisedonin me hollesisht. Pergjigjja e z.Konomi nuk ishte shume dashamirese dhe kjo interviste u la.

Ne nje sfilate mode,ku ishim te ftuar une,Mirko dhe shume figura te tjera nga bota e artit,televizionit dhe gazetarise,ndodhej dhe z.Konomi,i cili para se te fillonte sfilata,me afrohet duke qeshur dhe me thote:”Une shkrimin per ty e bera”.Shtanga,sepse nuk e imagjinoja se si nje reviste kaq prestigjoze dhe nje gazetar,qe e kisha vleresuar dikur,te mund te bente nje artikull prej disa faqesh,ku une dhe Mirko ishim dhe pjese e kopertines,pa i thene asnje fjale,pa i dhene interviste!!!!!
E bleva revisten,e lexova dhe nder rreshta lexoja se si denigrohej figura ime artistike, se si perdhosej jeta private e imja dhe e Mirkos.
Une e di qe nder vite shume gazeta jane marre me jeten time private,por gjithmone i kam marre me sportivitet,pasi i di rregullat e showbizit,nuk me ka ardhur mire,por i kam lene te kalojne,por kete here nuk ishte rasti qe une te mbyllja syte.
Mora ne telefon avokatin tim shume e merzitur dhe e shokuar, qe pse ajo reviste ne te gjithe numrat e saj kishte intervista me personazhet, ndersa ne kete rast bejne nje shkrim jo etik?!
Dhe ketu filloi odisea e gjyqit, te cilin une e kam mbajtur te fshehur per 2 vjet.Nuk kam dashur te dal me shpate ne dore,qe ja,une po hedh ne gjyq nje reviste,pasi nuk me dukej e drejte,qe per nje shkrim te nje gazetari,te etiketohej e gjithe revista.Por meqe ky informacion ka dale nga pala tjeter,me duket e drejte te jap dhe une pergjigjen time.
Ju cfare do benit po te ishit ne vendin tim????
Ju uroj nje te djele te kendshme,me dashuri,Soni.
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin Empty Re: Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin

Mesazh nga Anakonda Tue May 15, 2012 3:04 pm

Mire ja ka bo se i paska ren ne qafe goces se huaj kot me kot
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 28
Location : Australia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin Empty Re: Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin

Mesazh nga Master Tue May 15, 2012 3:05 pm

Eh ca fallco jane dhe keta
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin Empty Re: Arsyet pse Soni Malaj hedh ne gjyq Arjan Konomin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi