Programe Forum - Welcome
Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!

Shko poshtë

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Empty Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!

Mesazh nga VLoNjate prej Sat May 12, 2012 6:59 am

Arbana Osmani, prezantuesja e njohur e ekranit të madh të Top Channel është shpallur si prezantuesja e veshur më bukur në këtë sezon televiziv, në një sondazh dyditor të realizuar nga revista "Anabel", në faqen e saj në Facebook.

Pas saj është renditur bukuroshja Amarda Toska dhe njëra prej motrave Vjollca, të njohura të televizionit tonë, Marina.

Partnerja e Alban Dudushit në "E Diell" Xhemi Shehu ka zënë vendin e katërt, e ndjekur nga prezantuesja tjetër e njohur, Alketa Vejsiu.

Ja cilat janë rezultatet e sondazhit:

Arbana Osmani 1,151 vota
Amarda Toska 551 Vota
Marina Vjollca 504 vota
Xhemi Shehu 489 vota
Alketa Vejsiu 305 vota
Ulpiana Lama 261 vota
Albana Osmani 210 vota
Lira Burgija 167 vota
Rudina Magjistari 134 vota
Luana Vjollca 129 vota
Eneda Tarifa 99 vota
Anila Cela 32 vota

Disa prej fotove te Arbanës, në prezantimin e saj në netet e spektaklit të "Big Brother[img]Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Arbana10[/img]

[img]Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Arbana11[/img]
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Empty Re: Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 7:05 am

hmmmmmmmmm mire paska dale


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Empty Re: Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:03 pm

ka dal mire madje edhe banoret e big brotherit jan dashuruar me te ahaah
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Empty Re: Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:05 pm

Por nganjeher eshte kot fare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!  Empty Re: Arbana Osmani, prezantuesja e veshur më bukur e këtij sezoni!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi