Programe Forum - Welcome
Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Shko poshtë

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Empty Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 11:56 am

Ka marre ngjyra shakaje ne fakt puthja e shkembyer ndermjet dy vajzave, por gjithsesi se bashku me shakane kane perjetuar edhe nje eksperience te vecante, ndoshta edhe te re, te pa provuar me pare.Nga fotoja duket se ndjesia e pare eshte pozitive…
Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Gentafranceskaputhen-300x225


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Empty Re: Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:37 am

Ec e veju faj djemve me sjelljet biseksuale te shum vajzave ne ditet e sotme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Empty Re: Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Mesazh nga VLoNjate prej Sun May 13, 2012 4:38 am

kujt i plasi... Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Empty Re: Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 12:53 pm

sti besh ka dal ligji edhe per ate : pys veten si mundi ta puth ermalin pas saj Question


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Empty Re: Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:26 pm

U beri pune sala


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO) Empty Re: Fanceska dhe Genta puthen ne buze (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi