Programe Forum - Welcome
Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë

Shko poshtë

Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë Empty Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 12:20 pm

Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë Burri-300x199
Dy motra binjake dhe kushërira e tyre Alina janë të martuara me të njëjtin burrë, 43 vjeçarin Joe Darger.
Vicki dhe Alina ishin të parat që u martuan me Joe para 22 vitesh. Valerie, motra e dytë binjake u bashkua me familjen si gruaja e tretë në vitin 2000, raporton Metro.uk.
Joe ishte vetëm 18 vjeç kur nisi të dalë më Vicki-n dhe kushërirën e saj, Alinën, në të njëjtën kohë dhe u martua me to në një ceremoni mormone në vitin 1990.
Vicki dhe Alina kishin dhjetë vite martesë me Joe kur nisën ta inkurajojnë atë që të niste një marrëdhënie me Valerie-n. Valeria po kalonte periudhë divorci me bashkëshortin e saj të moshuar.
Motrat binjake thonë se kur ishin adoleshente, pëlqenin të njëjtit meshkuj dhe dëshironin që të kishin edhe për burrë të njëjtin person.
Që të tria tani jetojnë së bashku në të njëjtën shtëpi me 24 fëmijët e tyre.
Ato thonë se po flasin hapur në mënyrë që paragjykimi për poligaminë të kapërcehet dhe ligjet të ndryshojnë.
Për fenë e tyre, të tre gratë janë njësoj të barabarta në martesë me Joe. Secila ka dhomën e saj të gjumit dhe Joe i alternon ato çdo natë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë Empty Re: Dy binjake dhe kushërira ndajnë një burrë

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:45 am

a e kan njeher njana e njeher tjetra;cfare njerezish me nda te njejtin burre;e mos e dhent zoti
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi