Programe Forum - Welcome
79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun

Shko poshtë

79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun Empty 79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:23 pm

Një 79 vjeçar i cili kishte emigruar nga Kina në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kërkoi të shpallet i pafajshëm për akuzën e vrasjes së gruas së tij.
79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun 79vjecare
Të enjten, policia në Massachusetts e gjeti Jieming Liu të ulur në karrige e të lyer në gjak.Sipas policisë, gruaja e tij 73 vjeçare u gjet e mbuluar nga gjaku në dhomën e gjumit.

Djali i agresorit tha se babai i tij nuk e dinte se çfarë po bënte në atë moment por vetëm bërtiste duke thënë “kjo nuk është nëna jote”. Ndërsa kërkoi pafajësinë, Liu tha se gjithçka e kishte bërë për vëtëmbrojtje.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun Empty Re: 79 Vjeçari, Vrau Gruan Dhe I Hëngri Krahun

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:43 am

e paska pas marre malli per mish ket te shkretin?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi