Programe Forum - Welcome
Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO)

Shko poshtë

Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Empty Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO)

Mesazh nga Master prej Wed May 16, 2012 5:10 pm

Ai njihet si kryeqyteti i teprimit në Lindjen e Mesme, një vend ku paraja ka bërë mrekullia.
Megjithatë, këto foto të marra në vitet 1960 tregojnë se si është transformuar qyteti në mënyrë të pabesueshme.
Dikur ishte një ngujim peshkatarësh, tani është i mbuluar me ndërtime e rekorde.
Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Attachment
Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Attachment
Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Attachment
Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Attachment


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO) Empty Re: Dubai përpara boom-it dhe tani (FOTO)

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:40 am

mire hajt mo mir sa me thon
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi