Programe Forum - Welcome
Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Shko poshtë

Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ Empty Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Mesazh nga Embelsira prej Tue May 22, 2012 6:17 pm

Shpreh ngushellimet e mia te sinqerta familjeve te viktimave te tragjedise se Himares.Le te solidarizohemi te gjithe dhe te lutemi qe kjo tragjedi mos thellohet me tej. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ Empty Re: Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Mesazh nga SunShiNe prej Tue May 22, 2012 6:54 pm

Cdo fjale eshte e pavlere sot, krahasuar me dhimbjen e atyre nenave qe nuk do i shohin me engjejt e tyre. Megjithate bashkohem me dhimbjen e familjareve, urojme qe te gjejne sadopak force. Per vajzat e plagosura urojsherim sa me te shpejte! Mos u perseritshin me tmerre te tilla!! Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ Empty Re: Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 23, 2012 10:35 am

ngushellime familjareve dhe te behen te forte per humbjen e studenteve
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ Empty Re: Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Mesazh nga SunShiNe prej Wed May 23, 2012 4:04 pm

Kushtuar Viktimave Te Tragjedise Ne Himares Sad Sad Sad


https://www.youtube.com/watch?v=13zo7nAAGu0


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ Empty Re: Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:40 pm

LOTI NUK FLET ZEMRA NUK BERTET BUZA DRIDHET LEHT DHE NE QETESI VETEM NGUSHELLIME NXJERR SHPRESOJ QE PARAJSA TI PRES ME DYER HAPUR FLEMINERIT ZOT


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........ Empty Re: Ngushellimet tuaja per familjet e viktimave te tragjedis se Himares........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi