Programe Forum - Welcome
Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga SunShiNe prej Wed May 23, 2012 1:26 pm

Shqipëria është kualifkuar për në finalet e Eurovisonit që po zhvillohet në Baku, Azerbajxhan. Këngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurovision ka rrëmbyer duartrokitje të gjata të spektatorëve të pranishëm në sallë.

Rona Nishliu, me zërin dhe interpretimin e saj live, ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve me këngën “Suus”. Kënga e Nishliut ishte e pesta në radhë në natën e parë gjysmëfinale.

Këngëtarja nga Kosova ashtu siç kishte deklaruar më parë, këngën ia detikoi tragjedisë së Himarës. Në fund të intrepretimit, Nishliu u largua nga skena e përlotur, pa përshëndetur të pranishmit siç veprojnë zakonisht këngëtarët pjesëmarrës të këtij festivali.

Për shkak të ditës kombëtare të zisë për tragjedinë e Himarës.Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga Master prej Wed May 23, 2012 6:46 pm

Ishalla po fitojme qajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga SunShiNe prej Wed May 23, 2012 7:36 pm

ze i jashtzakonshem Very Happy


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:00 pm

p[o pra po na e futen ata te ks.ksaj here;bravo ju qofte nuk jan si kengetaret tona qe rrin e jan pshesh e kos...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga KITTY prej Wed May 30, 2012 8:08 pm

Urime Rones qe na nderoi, edhe pse me dueht te pohoj fakeqesisht, qe smund te ishte kenga idelae epr fitore..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga Master prej Wed May 30, 2012 8:12 pm

Kete mendoj dhe une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:04 am

bravo i qofte se na krenoi


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus" Empty Re: Shqiperia ne Eurosong 2012, performanca e Rona Nishlu "Suus"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi